Zvětšení rtů – zvýraznění kontur – korekce okolí rtů

Jedná se o velmi atraktivní, zkrášlující zákrok, který umožňuje zvýraznit kontury rtů nebo zvětšit jejich objem přesně podle požadavků klientky. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou má okamžitý účinek a při správné aplikaci výsledek vypadá přirozeně.

Kyselina hyaluronová se do rtů aplikuje buď za účelem zvětšení jejich objemu – u klientek, které nejsou spokojené s tvarem a velikostí rtů, nebo za účelem odstranění vrásek z okolí rtů – obvykle u starších klientek a kuřaček.

Ceník

Často kladené dotazy

Do rtů se aplikuje kyselina hyaluronová Aliaxin®, která je určená speciálně k aplikaci do rtů. Na rozdíl od jiných výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové je minimalizován vznik otoků a uzlíků. Rty budou měkké, jemné a přirozené.

Před zákrokem je nutno absolvovat bezplatnou konzultaci, při níž se s klientkou domluvíme na požadavcích pro výsledný efekt rtu. Aplikace gelu do rtů je minimálně bolestivá. Před zákrokem se na rty nanese anestetický krém, který zajistí znecitlivění. Bezprostředně po aplikaci jsou rty minimálně oteklé. Otok se objevuje hlavně ráno a ustálí se během dvou týdnů.

Výsledek je ihned viditelný a přetrvává minimálně 8 až 12 měsíců. Při opakované aplikaci je doba účinku delší – až dva roky.

Po aplikaci se v prvních dnech po zákroku (cca 7 dnů) nedoporučuje navštěvovat saunu a solárium. Dále se doporučuje vyvarovat se zvýšené fyzické aktivitě.

1. Klienti s akutní bakteriální nebo virovou infekcí. V takovém případě je vhodné zákrok odložit, dokud nedojde k úplnému uzdravení.
2. Těhotné a kojící klientky