CENTRUM – VLASOVÁ PORADNA (TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ, DIAGNOSTIKA)

Vlasy jsou pro člověka důležité především z hlediska sociálního. Jejich oslabení, viditelné zhoršení kvality či ztráta výrazně ovlivňuje naše sebevědomí. Podle výzkumů většina lidi trpících ztrátou vlasů pociťuje tuto skutečnost jako projev stárnutí, ztráty identity a snížením pocitu atraktivity. U ženy je ztráta vlasů mnohem větším problémem.

Centrum je specializovanou poradenskou ambulancí zabývající se komplexně problematikou nemocí vlasů. Je určeno pro ty, kteří mají chorobné projevy vlasů, které se dosavadními léčebnými postupy nepodařilo vyřešit.

Zaměřujeme se zejména na léčbu nadměrného vypadávání vlasů (defluvia).

Každý klient absolvuje důkladnou konzultaci včetně trichologického vyšetření na základě, kterého se zjistí příčina potíží Pokud vyšetření neodhalí příčinu ztráty vlasů doplňujeme toto vyšetření o genetické vyšetření. Podle příčiny se volí léčba, která spočívá od konzervativní medikamentózní terapie po invazivně léčebné metody jako jsou vlasová mezoterapie, plazmaterapie nebo i transplantace vlasů.

Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření je vyšetření vlasů a vlasové pokožky pomocí speciální mikroskopické trichokamery.

Číst více

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasové pokožky je ošetření, při kterém se výživné látky (ve formě „koktejlů“) aplikují přímo do pokožky vlasů pomocí tenkých mikrojehliček. Tyto látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, posilují růst vlasů, zlepšují mikrooběh a kvalitu pokožky na hlavě.

Číst více

Plazmoterapie vlasů PRP

Plazmoterapie vlasů PRP

Jde o aplikaci autologní plazmy obohacené o krevní destičky, která využívá regenerační potenciál krevních destiček. PRP terapie dokáže aktivovat 80 % růstových faktorů k tomu, aby se aktivovaly vlasové folikuly a nastartovaly růst zdravých a pevných vlasů. Krevní destičky spolu s růstovými faktory „přelaďují“ vlasové folikuly z fáze vypadávání do fáze růstu.

Číst více