Lifting sur fils tenseurs MINT™ PDO

Nitě PDO se staly oblíbenou minimálně invazivní alternativou chirurgického liftu obličeje.

MINT PDO lift je vysoce účinná a bezpečná metoda repozice ochablých tkání, která stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje strukturu pokožky a dodává obličeji pevnější vzhled.

 Nitě PDO lze použít k :
Liftu střední a dolní části obličeje
Zvednutí obočí ( tzv.foxy eyes)
Zvednutí špičky nosu
Zúžení nosu
Zjemnění nosoretních rýh

Ceník

Často kladené dotazy

Díky inovativní patentované technologii, kdy jsou háčky tvarovány a konfigurovány do 360 stupňového spirálového vzoru, nabízí MINT™ PDO nejlepší liftingový efekt na trhu.

Tato revoluční technologie umožňuje dosáhnout okamžitých výsledků a zároveň minimalizuje bolest, takže pacienti mohou benefitovat z kratší doby rekonvalescence a zároveň představuje alternativu pro ty, kteří nejsou připraveni k chirurgické intervenci a vyžadují minimálně invazivní variantu liftingového řešení.

Toto ošetření také stimuluje přirozenou produkci kolagenu a elastinu pod povrchem kůže.

Niťový lift je vhodný pro klienty s mírným až středním ochabnutím obličejových struktur.

Vhodným kandidátem je:

Klient, který si přeje přirozený, okamžitý lifting tváře, který je jednoduchý, bezpečný, účinný a zároveň vyžaduje minimální dobu rekonvalescence

Klient, který podstoupil ošetření dermálními výplněmi a přeje si výraznější lift v oblasti obličeje

Jako před každým estetickým zákrokem je nutná osobní konzultace. Na základě posouzení kvality kůže, podkoží a anatomických nálezů vám lékař doporučí vhodnou techniku niťového liftingu.

Zákrok trvá přibližně 15 až 45 minut v závislosti na individuální náročnosti.

Po znecitlivění kůže injekčním anestetikem se do podkoží postupně zavádějí tenké jehly, na kterých je navinuta liftující niť podle přesně určeného vzoru tak, aby se docílil požadovaný efekt. Na konci zákroku se aplikuje fixační náplast a sterilně se překryji přístupové vpichy.

Po zákroku se mohou objevit modřiny a mírný otok. Zákrok vyžaduje krátkodobou rekonvalescenci: 2-3 dny. Ideální je podstoupit zákrok před víkendem.