Omlazení rukou pomocí prophilo

Prophilo je JEDINEČNÝ produkt k remodelaci pokožky, který zaručí viditelné výsledky již po prvním ošetření. Unikátní složení Prophilo stimuluje 4 různé druhy kolagenu a elastinu na základě pomalého, postupného uvolňování kyseliny hyaluronové a viditelně zlepšuje kvalitu pokožky. Biopřestavba s Prophilo® je revoluční novinkou v anti-aging terapii s okamžitým regeneračním účinkem na unavenou, dehydrovanou a povislou pokožku.

Ceník

Často kladené dotazy

Prophilo® se zakládá na patentované technologii IBSA. Jsou v něm použity stabilní hybridní kooperační komplexy kyseliny hyaluronové (HA) o vysokých a nízkých molekulových hmotnostech. Tato technologie umožnila IBSA představit na trhu jedinečnou koncentraci kyseliny hyaluronové: 64 mg ve 2 ml. Hybridní kooperační komplexy přinášejí dvojí účinek díky pomalému a dlouhodobému uvolňování kyseliny hyaluronové o vysoké a nízké molekulové hmotnosti.

Hybridní kooperující komplexy se vyznačují dvojím působením:

1. Hydratační a stimulační efekt souvisí s kyselinou hyaluronovou o nízké molekulové hmotnosti (L-HA) HYDRO

2. Zpevňující efekt souvisí s kyselinou hyaluronovou o vysoké molekulové hmotnosti (H-HA) LIFT

Prophilo je určené k ošetření ochablé kůže v oblasti rukou. Nejvýraznější výsledky lze pozorovat u klientů od 40-60 let s viditelnými známkami stárnutí.

• Prophilo není výplň – jedná se o gel kyseliny hyaluronové, která představuje nejnovější inovaci v oblasti laxity pokožky a její bioremodelace
• Potencuje účinek všech estetických a kosmetických zákroků tím, že zlepšuje kvalitu pokožky
• Je produkt s nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové na trhu
• Má prodlouženou dobu účinku oproti ostatním druhům kyseliny hyaluronové
• Získal cenu Aestetic Award v kategorii za inovativní produkt roku 2015 v Paříži.

Podle přesně vyměřených estetických bodů se do hluboké dermis aplikuje gel. Ideálního výsledku se dosahuje po 2 ošetřeních s odstupem 1 měsíce.

Po aplikaci, během prvních dnů (cca 7 dnů), nedoporučujeme navštěvovat saunu, dále se doporučuje vyvarovat se zvýšené fyzické aktivitě.

1. Klienti s akutní bakteriální nebo virovou infekcí. V takovém případě je vhodné zákrok odložit, dokud nedojde k úplnému uzdravení.
2. Těhotné a kojící klientky