Estetické zákroky

Estetické zákroky

Estetické zákroky v MediEsté představují minimálně invazivní injekční omlazovací metody obličeje, podle nejnovějších trendů v anti-aging medicíně.

Dřív, než přijde na řadu skalpel, dokážou efektivně omladit obličej a navrátit mu přirozený mladistvý vzhled. Jedná se zejména o injekční výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází v našem těle. Nejvíce se jí nachází v pokožce, pojivové tkání a očích. Svojí schopností vázat na sebe vodu se stala nezastupitelnou součástí estetické medicíny.

Dopomáhá výrazné hydrataci kůže, a tím k omlazení struktury pokožky, zjemnění vrásek a pleť díky ní vypadá rozzářená a svěží.

Její zasíťovaná forma se využívá k:

Výplně na její bázi jsou používány ve formě viskoelastického gelu, který neobsahuje složky živočišného původu, proto jsou obvykle organismem velmi dobře přijímány.

Botulotoxin

Botulotoxin

Botulotoxin omezuje hybnost mimických svalů a tím také vzniku vrásek. Botulotoxin vrásky nejen vyhlazuje, ale zároveň představuje vynikající prevenci proti jejich vzniku. Aplikuje se tenkou jehlou (tzv. inzulinkou) do ošetřované oblasti, takže vpichy téměř nejsou cítit.

Číst více

Zvětšení rtů

Zvětšení rtů

Jedná se o velmi atraktivní, zkrášlující zákrok, který umožňuje zvýraznit kontury rtů nebo zvětšit jejich objem přesně podle požadavků klientky. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou má okamžitý účinek a při správné aplikaci výsledek vypadá přirozeně.

Kyselina hyaluronová se do rtů aplikuje buď za účelem zvětšení jejich objemu – u klientek, které nejsou spokojené s tvarem a velikostí rtů, nebo za účelem odstranění vrásek z okolí rtů – obvykle u starších klientek a kuřaček.

Číst více

Zjemnění nosoretních rýh

Zjemnění nosoretních rýh

V důsledku stárnutí nebo při náhlé ztrátě tělesné váhy dochází k prohloubení vrásky mezi nosem a vnějším koutkem úst. Tuto vrásku lze velmi účinně zjemnit aplikací kyseliny hyaluronové.

Číst více

Pozvednutí pokleslých ústních koutků

Pozvednutí pokleslých ústních koutků

Aplikace kyseliny hyaluronové efektivně pozvedne pokleslé ústní koutky a navrátí tváři svěží vzhled.

Číst více

Odstranění kruhů pod očima

Odstranění kruhů pod očima

Jedná se o minimálně invazivní zákrok, kdy se do oblasti pod očima aplikuje drobnou jehlou, tzv. „inzulínkou“, gel speciálně navržený k ošetření kruhů pod očima. Pro přirozenou a dlouhotrvající korekci.

Číst více

FACE-LIFT (prophilo)

FACE-LIFT (prophilo)

Prophilo je JEDINEČNÝ produkt k remodelaci pokožky, který vám zaručí viditelné výsledky již po dvou ošetřeních. Toto NOVÉ REVOLUČNÍ ošetření, které konkuruje dermálním výplním, zabere jen 10 minut, při 5 bodech aplikace, které se stanoví podle přesných pravidel tak, aby byl zabezpečen maximální liftingový efekt. Unikátní složení Prophilo stimuluje 4 různé druhy kolagenu a elastinu na základě pomalého, postupného uvolňování kyseliny hyaluronové a viditelně zlepšuje kvalitu pokožky. Biopřestavba s Profhilo® je revoluční novinkou v anti-aging terapii s okamžitým regeneračním účinkem na unavenou, dehydrovanou a povislou pokožku.

Číst více

CENTRUM – VLASOVÁ PORADNA

CENTRUM – VLASOVÁ PORADNA

Vlasy jsou pro člověka důležité především z hlediska sociálního. Jejich oslabení, viditelné zhoršení kvality či ztráta výrazně ovlivňuje naše sebevědomí. Podle výzkumů většina lidi trpících ztrátou vlasů pociťuje tuto skutečnost jako projev stárnutí, ztráty identity a snížením pocitu atraktivity. U ženy je ztráta vlasů mnohem větším problémem.

Centrum je specializovanou poradenskou ambulancí zabývající se komplexně problematikou nemocí vlasů. Je určeno pro ty, kteří mají chorobné projevy vlasů, které se dosavadními léčebnými postupy nepodařilo vyřešit.

Číst více

Léčba akné

Léčba akné

Akné je zánětlivé onemocnění a vyskytuje se nejčastěji během dospívání, kdy v těle probíhá celá řada změn, především těch hormonálních. To ale neznamená, že se akné neobjeví i v dospělosti.

Námi používáné metody jsou mezoterapie pleti a PRP – plazmoterapie

Číst více

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza

Je ošetření, které napomáhá ke zmenšení tukové vrstvy, tukových polštářků a celulitidy v ošetřené oblasti. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení nadbytečného tuku v partiích, kde nepomáhá ani dieta ani cvičení.

Pomocí injekční lipolýzy se dají zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových depozit – např. v oblasti boků, břicha, vnitřních stran stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně.

Číst více

Odstranění nadměrného pocení

Odstranění nadměrného pocení

Pocení je normální stav, kterým se organismus chrání před přehřátím. Je přirozené, když se potíme v teple, při tělesné námaze, když máme horečku nebo když máme strach. Lidé s hyperhidrózou se ale potí v klidu a při nízké teplotě až 5x více než ostatní. Nadměrné pocení, hlavně v podpaží a na dlaních, může být velmi obtěžující pro společensky aktivní lidi. K redukci nadměrného pocení dané oblasti se využívá aplikace botulotoxinu typu A. Princip spočívá v tom, že se zabrání převodu vzruchů nervových vláken na potní žlázy.

Číst více

Lifting krku (Prophilo)

Lifting krku (Prophilo)

Prophilo je JEDINEČNÝ produkt k remodelaci pokožky, který vám zaručí viditelné výsledky již po dvou ošetřeních. Unikátní složení Prophilo stimuluje 4 různé druhy kolagenu a elastinu na základě pomalého, postupného uvolňování kyseliny hyaluronové a viditelně zlepšuje kvalitu pokožky. Biopřestavba s Prophilo® je revoluční novinkou v anti-aging terapii s okamžitým regeneračním účinkem na unavenou, dehydrovanou a povislou pokožku.

Číst více

Omlazení rukou pomocí prophilo

Omlazení rukou pomocí prophilo

Prophilo je JEDINEČNÝ produkt k remodelaci pokožky, který zaručí viditelné výsledky již po prvním ošetření. Unikátní složení Prophilo stimuluje 4 různé druhy kolagenu a elastinu na základě pomalého, postupného uvolňování kyseliny hyaluronové a viditelně zlepšuje kvalitu pokožky. Biopřestavba s Prophilo® je revoluční novinkou v anti-aging terapii s okamžitým regeneračním účinkem na unavenou, dehydrovanou a povislou pokožku.

Číst více

Mezoterapie pleti

Mezoterapie pleti

Mezoterapie je miniinvazivní způsob omlazení pokožky, kdy se do střední vrstvy kůže aplikuje vitamínový koktejl aminokyselin, vitamínů, koenzymů a také kyselina hyaluronové, která je hlavním stavebním prvkem kůže.

Jedná se o velmi účinnou metodou při obnově, výživě a regeneraci kůže a podkoží.

Číst více

Plazmoterapie (DRACULO TERAPIE)

Plazmoterapie (DRACULO TERAPIE)

Trend obličeje bez vrásek a pevné pokožky můžeme vidět všude kolem nás. Plazmaterapia přináší možnost omládnout účinně a přirozeně. Tuto metodu mají v oblibě mnohé celebrity mezi které patří Kim Kardashian, Bar Rafaeli i Tiger Woods. Jedinečná švýcarská technologie biologického omlazení pokožky RegenPlazma dokáže omladit pokožku na buněčné úrovni za pomoci vlastní plazmy.

Číst více