Estetické zákroky

Estetické zákroky

Estetické zákroky v MediEsté představují minimálně invazivní injekční omlazovací metody obličeje, podle nejnovějších trendů v anti-aging medicíně.

Dřív, než přijde na řadu skalpel, dokážou efektivně omladit obličej a navrátit mu přirozený mladistvý vzhled. Jedná se zejména o injekční výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové.

Číst více

Chirurgické zákroky

Chirurgické zákroky

V MediEsté provádíme zákroky specializující se na okuloplastickou chirurgii. Mezi nejčastěji prováděné estetické zákroky v této oblasti patří zejména plastická operace horních a dolních očních víček.

Zatímco postupné přirozené stárnutí ovlivňuje vzhled celého obličeje, oblast kolem očí je velmi citlivá a náchylná jako první k viditelným projevům stárnutí. Jednou z nejčastějších příčin návštěv okuloplastického chirurga je pocit klientů, že akutně potřebují „udělat plastiku víček“, ale realita však může být zcela jiná.

Číst více

MUDr. Slavka Slaninová

MUDr. Slavka Slaninová

je lékař specializující se na okuloplastickou chirurgii. Po ukončení studií na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy působila na klinikách Gemini, Top Esthetic a ABClinic.

Číst více

Naše ordinace


                              img-Naše ordinace-1

                              img-Naše ordinace-2

                              img-Naše ordinace-3

                              img-Naše ordinace-4

                              img-Naše ordinace-5

                              img-Naše ordinace-6