Estetické zákroky

Estetické zákroky

Estetické zákroky v MediEsté představují minimálně invazivní injekční omlazovací metody obličeje, podle nejnovějších trendů v anti-aging medicíně.

Dřív, než přijde na řadu skalpel, dokážou efektivně omladit obličej a navrátit mu přirozený mladistvý vzhled. Jedná se zejména o injekční výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové.

Číst více

Chirurgické zákroky

Chirurgické zákroky

V MediEsté provádíme zákroky specializující se na okuloplastickou chirurgii. Mezi nejčastěji prováděné estetické zákroky v této oblasti patří zejména  plastická operace horních a dolních očních víček.

Zatímco postupné přirozené stárnutí ovlivňuje vzhled celého obličeje, oblast kolem očí je velmi citlivá a náchylná jako první k viditelným projevům stárnutí. Jednou z nejčastějších příčin návštěv okuloplastického chirurga je pocit klientů, že akutně potřebují „udělat plastiku víček“, ale realita však může být zcela jiná.

Číst více

Vitamínové infuze

Vitamínové infuze

Naše potřeba vitamínů se v současných životních podmínkách neustále zvyšuje. Denodenně jsme vystavováni znečištěnému ovzduší, vysokému hluku či nezdravým potravinám. Životní i pracovní tempo se neustále zrychluje. To vede ke stresu a ten zase k nejrůznějším onemocněním. Významnou pomoc organismu, který čelí všem těmto negativním vlivům současnosti, představují právě vitamínové infuze. Je to dosud jediný způsob, jakým organismus může účinně přijmout vyšší množství vitamínů.
Doporučujeme minimálně tři infuze podávané v týdenních intervalech alespoň jednou za půl roku.

Vitamínové infuze podáváme ve spolupráci
s VITAHIT 4 U s.r.o.

Logo Vitahit

ČÍST VÍCE

MUDr. Slavka Slaninová

MUDr. Slavka Slaninová

je lékař specializující se na okuloplastickou chirurgii. Po ukončení studií na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy působila na klinikách Gemini, Top EstheticABClinic.

Číst více

Naše ordinace


                              img-Naše ordinace-1

                              img-Naše ordinace-2

                              img-Naše ordinace-3

                              img-Naše ordinace-4

                              img-Naše ordinace-5

                              img-Naše ordinace-6